Митрополит Бориспільський і Броварський Антонієй очолює делегацію Української Православної Церкви в ЄрусалиміВранці 6 квітня до Єрусалиму прибула делегація Української Православної Церкви на чолі з Керуючим справами УПЦ митрополитом Бориспільським і Броварським Антонієм. Увечері, 7 квітня делегація привезе в Україну Благодатний вогонь з Єрусалиму.

У Велику П’ятницю Делегація до складу якої також увійшли митрополит Чернігівський і Новгород-Сіверський Амвросій та єпископ Баришівський Віктор молилася за уставним ранковим богослужінням у Троїцькому соборі Руської Духовної місії в Єрусалимі.

Вдень відбулася зустріч офіційної делегації УПЦ і паломників з Єрусалимським Патріархом Феофілом III.

Після чого священнослужителі разом з вірянами відвідали головну християнську святиню світу – Храм Воскресіння Христового (Гробу Господнього).

Того ж дня Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив вечірню з виносом Плащаниці в Горненському жіночому монастирі на Святій Землі.

Його Високопреосвящнству співслужили митрополит Чернігівський і Новгород-Сіверський Амвросій та вікарій Київської Митрополії єпископ Баришівський Віктор.

За богослужінням молилися члени офіційної делегації УПЦ, та паломники з різних країн світу.

November 2018