Офіційна делегація УПЦ на чолі із митрополитом Бориспільським і Броварським Антонієм доставила в Україну Благодатний Вогонь7 квітня 2018 року близько 19:00 офіційна делегація Української Православної Церкви доставила в Україну Благодатний Вогонь, що зійшов сьогодні у Єрусалимі о 14:16 за київським часом.

Делегацію, яку очолив керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, зустрічали в міжнародному аеропорті Бориспіль архієпископ Ніжинський і Прилуцький Климент, клірики різних єпархій Української Православної Церкви, а також представники ЗМІ.

Святиню роздали духовенству Української Православної Церкви. Представники єпархій, що зустріли делегацію, доставлять Благодатний Вогонь в усі куточки нашої держави.

Також митрополит Антоній відповів на запитання журналістів стосовно цьогорічної події зішестя Благодатного Вогню та про її значення.