Неділя 7-ма після Пасхи, святих отців I Вселенського Собору (відео)

Неділя 7-ма після Пасхи, святих отців I Вселенського Собору (відео)20 травня 2018 року, у Неділю 7-му після Пасхи, святих отців I Вселенського Собору, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію у храмі на честь святителя Федосія Чернігівського, що поблизу Львівської площі у м. Київ. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Його Блаженству співслужили керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, єпископ Бородянський Варсонофій, єпископ Білогородський Сильвестр, гості у священному сані та клірики храму.

На малому вході Блаженніший Митрополит Онуфрій вручив богослужбові нагороди священнослужителям храму.

За Божественною літургією була піднесена сугуба молитва про мир в Україні.

Предстоятель звершив дияконську хіротонію над Олексієм Волковим, кліриком храму святих апостолів Петра і Павла на Куренівці.

Наприкінці богослужіння Блаженніший Владика привітав паству зі святом, а також розповів вірним, як захищали Православ’я отці I Вселенського Собору, пам’ять яких сьогодні святкує Церква, та пояснив, чому важливо берегти чистоту Православної віри:

На завершення Архіпастир привітав настоятеля та парафіян з 5-літтям від початку богослужбового життя храму.

Настоятель храму архімандрит Спиридон (Романов) подякував Предстоятелю за архіпастирський візит і спільну молитву та підніс у дар Його Блаженству старовинну ікону Похвали Пресвятої Богородиці.