Свято на честь чудотворної ікони Божої Матері «Споручниця грішних» в Корецькому Свято-Троїцькому жіночому ставропігійному монастирі31 травня 2018 року, в день свята на честь чудотворної ікони Божої Матері «Споручниця грішних», Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну Літургію у Корецькому Свято-Троїцькому жіночому ставропігійному монастирі.

Його Високопреосвященству співслужили митрополит Рівненський і Острозький Варфоломій, митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій, митрополит Сарненський і Поліський Анатолій, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, архієпископ Сергієво-Посадський, намісник Троїце-Сергієвої Лаври Феогност, архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Городницький Олександр, архієпископ Львівський і Галицький Філарет, єпископ Фастівський Даміан, єпископ Дубенський Пимен та духовенство монастиря.

За богослужінням молилися настоятелька монастиря ігуменя Рафаїла з сестрами, а також численні парафіяни та гості Корецької обителі.

Після читання Святого Євангелія митрополит Антоній звернувся до вірних зі словами проповіді.

За богослужінням митрополит Антоній звершив священицьку хіротонію над дияконом Андрієм Муляром.

Після Літургії відбувся хресний хід з чудотворною іконою Божої Матері «Споручниця грішних».

Після відпусту владика Антоній, від імені Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія привітав ігуменю Рафаїлу, сестер обителі та усіх вірян зі святом на честь Корецької чудотворної ікони.

Напередодні свята Високопреосвященніший митрополит Антоній звершив Всенічне бдіння в цьому монастирі.