Собор святих Слобідського краю у Харкові

Собор святих Слобідського краю у Харкові1 червня 2018 року, в день пам’яті Собору святих Слобідського краю, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію у Свято-Благовіщенському кафедральному соборі Харкова.

Його Блаженству співслужили керуючий справами УПЦ митрополит Бориспіслький і Броварський Антоній, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней, митрополит Миколаївський і Очаківський Питирим, митрополит Харківський і Богодухівський Онуфрій, митрополит Полтавський і Миргородський Филип, митрополит Ізюмський і Куп’янський Єлисей, архієпископ Львівський і Галицький Філарет, архієпископ Ніжинський і Прилуцький Климент, єпископ Баришівський Віктор, гості у священному сані та духовенство Харківської єпархії.

Після читання Святого Євангелія Предстоятель звернувся до пастви зі словом проповіді.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир в Україні.

Наприкінці Божественної літургії Блаженніший Митрополит Онуфрій привітав вірних з 25-літтям прославлення Собору новомучеників Слобідського краю. Митрополит Харківський і Богодухівський Онуфрій виголосив подячне слово та підніс у дар Предстоятелю ікону Собору святих Слобідського краю з частинкою мощей.

Після Літургії відбувся хресний хід за участі дітей, який завершився подячним молебнем на території єпархіального управління. Блаженніший Архіпастир привітав усіх зі святом, а найменших учасників богослужіння з Днем захисту дітей.

December 2018