Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній зустрівся з Президентом Українського Біблійного Товариства22 червня 2018 року, у Києво-Печерській Лаврі, Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній зустрівся з Президентом Українського Біблійного Товариства (УБТ) Г. І. Комендантом.

Григорій Іванович розповів владиці Антонію про проект Всеукраїнського Створення Рукописної Біблії, який є одним із заходів запланованих в рамках Року Божого Слова в Україні. Проект розпочався 2 червня 2018 р. у Київському палаці спорту під час проведення «Національного Дня молитви за Україну», коли перші рядки записали представники різних Церков України, і після цього акція поширюється по всіх куточках України.

На прохання пана Коменданта Його Високопреосвященство також долучився до акції власноручно вписавши рядок з Біблії у зошит, який в подальшому буде доданий в єдину книгу.

Очікується, що загалом у переписуванні візьмуть участь близько 30 тис. християн з усієї країни.