Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній привітав Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія з Днем ТезоіменитстваСпівробітники канцелярії Київської митрополії на чолі з керуючим справами Української Православної Церкви митрополитом Бориспільським і Броварським Антонієм привітали Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія з наступаючим Днем Тезоіменитства, який Блаженніший владика святкує в день пам'яі прп. Онуфрія Великого (25.06).

Від імені працівників канцелярії з вітальним словом до Предстоятеля звернувся митрополит Антоній. Владика подякував Блаженнішому і побажав йому Божої допомоги в нелегкому послусі управління нашою Церквою.