Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив святкування престольного свята в Петропавлівському соборі міста Бровари (+відео)12 липня 2018 року, в день пам'яті святих первоверховних апостолів Петра і Павла, керуючий справами Української Православної Церкви, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну Літургію в храмі на честь святих первоверховних апостолів Петра і Павла міста Бровари.

Його Високопреосвященству співслужили секретар Бориспільської єпархії архімандрит Діонісій (Пилипчук), благочинний першого Броварського благочиння, настоятель храму протоієрей Олександр Левчук, благочинний другого Броварського благочиння протоієрей Іоанн Мисів, а також клірики храму та духовенство єпархії.

Після читання Святого Євангелія митрополит Антоній звернувся до віруючих з архіпастирським повчанням.

На завершення богослужіння був звершений хресний хід навколо храму, після якого владика привітав присутніх зі святом.

Напередодні свята, у Києво-Печерській Лаврі Високопреосвященніший митрополит Антоній співслужив Блаженнішому митрополиту Онуфрію під час всенічного бдіння.

February 2019