Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив святкування 25-річчя Конотопської єпархії22 липня 2018 року, у Неділю 8-му після П’ятидесятниці, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив святкування з нагоди 25-річчя від дня заснування Конотопської єпархії УПЦ та 6-ої річниці архієрейської хіротонії керуючого єпархією.

В цей день митрополит Антоній очолив святкову Божественну Літургію на площі перед кафедральним собором міста Конотоп. Його Високопреосвященству співслужили: митрополит Сарненський і Поліський Анатолiй, митрополит Чернігівський і Новгород-Сіверський Амвросій, архієпископ Городницький Олександр, архієпископ Конотопський і Глухівський Роман, архієпископ Ніжинський і Прилукський Климент, єпископ Інокентій (Шестопаль), єпископ Бердянський і Приморський Єфрем, єпископ Баришівський Віктор, вікарій Київської Митрополії, духовенство Конотопської єпархії та гості у священному сані.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир в Україні.

Після читання Євангелія владика Антоній звернувся до вірян зі словами проповіді.

Після відпусту Його Високопреосвященство, від імені Предстоятеля, привітав владику Романа з особистим та єпархіальним святом та передав у дар святу панагію і хрест.

September 2021