У День свого народження митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну Літургію у Свято-Вознесенському жіночому монастирі с. Чумальово25 серпня, у День свого народження, Керуючий справами Української Православної Церкви, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну Літургію у Свято-Вознесенському жіночому монастирі с. Чумальово.

За богослужінням молились: митрополит Хустський і Виноградівський Марк, вікарій Київської Митрополії єпископ Баришівський Віктор, духовенство Хустської єпархії та віряни.

Після відпусту Високопреосвященніший владика Марк очолив подячний молебень та привітав владику Антонія з Днем народження.