Неділя 14-та після П’ятидесятниці

style="text-align: justify;" data-ft="{"tn":"K"}">

Неділя 14-та після П’ятидесятниці1 вересня 2018 року, напередодні Неділі 14-ї після П’ятидесятниці, в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври було відслужено урочисте Всенічне бдіння.

Богослужіння звершили: намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Ніжинський і Прилуцький Климент, єпископ Баришівський Віктор, ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр, а також клірики обителі, викладачі та студенти Київських духовних шкіл у священному сані.

У Неділю 14-ту після П’ятидесятниці, 2 вересня 2018 року, та з нагоди початку нового навчального року в Київських духовних школах, в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври було відслужена урочиста Божественна літургія. Богослужіння очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Його Блаженству співслужили: керуючий справами Української Православної Церкви професор митрополит Бориспільський і Броварський Антоній; митрополит Чернівецький і Буковинський Мелетій; архієпископ Боярський Феодосій; голова Учбового комітету при Священному Синоді УПЦ архієпископ Ніжинський і Прилуцький Климент; єпископ Баришівський Віктор; ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр, а також адміністрація, професорсько-викладацька корпорація, студенти Київських духовних шкіл та братія обителі у священному сані.

За богослужінням молились викладачі, студенти і вихованці Київських духовних шкіл, парафіяни та паломники Києво-Печерської Лаври.