Собор преподобних отців Києво-Печерських, які у Дальніх печерах спочивають

Собор преподобних отців Києво-Печерських, які у Дальніх печерах спочивають10 вересня 2018 року, у день свята Собору преподобних отців Києво-Печерських, які у Дальніх печерах спочивають, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Гурій (Кузьменко), архієпископ Роменський і Буринський Іосиф, архієпископ Боярський Феодосій, архієпископ Ніжинський і Прилуцький Климент, архієпископ Фастівський Даміан, єпископ Золотоніський Іоанн, єпископ Баришівський Віктор, єпископ Ладижинський Сергій, а також братія монастиря у священному сані.

Під час Літургії була піднесена сугуба молитва про мир в Україні.

Після молитви «Отче наш» зі словом проповіді до вірних звернувся керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

Богослужіння завершилось молебнем перед іконою Собору преподобних Дальніх печер. Після одпусту Блаженніший Владика привітав паству зі святом, побажав вірним всього необхідного для земного життя і вічного спасення та благословив усіх.

Напередодні Собору преподобних отців Києво-Печерських, які у Дальніх печерах спочивають, митрополит Антоній співслужив Блаженнішому Митрополиту Онуфрію під час всенічного бдіння в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври.

November 2018