Десята річниця прославлення преподобного Іова Угольського

Десята річниця прославлення преподобного Іова Угольського18-го вересня, 2018 року, у 10-ту річницю прославлення преподобного Іова Угольського, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Керуючий справами УПЦ, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у соборному богослужінні у храмі на честь преподобного Димитрія Солунського Хустської єпархії (с. Мала Уголька Закарпатської області), де почивають мощі святого угодника.

Перед початком богослужіння було освячено розпис цього храму.

Богослужіння очолив митрополит Хустський і Виноградівський Марк у співслужінні митрополита Донецького і Маріупольського Іларіона; митрополита Херсонського і Таврійськиого Іоанна; митрополита Мукачівського і Ужгородського Феодора; архієпископа Михайлівського і Кошицького Георгія (Православна Церква Чеських земель та Словаччини); архієпископа Бердянського і Приморського Єфрема; єпископа Бронницького Парамона; єпископа Білогородського Сильвестра та великої кількості священнослужителів.

За богослужінням молилась велика кількість вірян та духовних чад преподобного.

Під час Літургії були піднесені сугубі молитви за мир в Україні.

Після богослужіння був звершений молебень перед нетлінними мощами святого.

March 2024