Неділя 17-та після П’ятидесятниці

Неділя 17-та після П’ятидесятниці23 вересня 2018 р., у Неділю 17-ї після П’ятидесятниці, виповнюється річниця з дня смерті Високопреосвященнішого митрополита Ніжинського і Прилуцького Іринея (Семко).

В цей день, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, керуючий справами Української Православної Церкви Високопреосвященніший митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну Літургію у Свято-Покровському Красногорському жіночому монастирі Черкаської єпархії, де знаходиться могила блаженноспочилого архіпастиря.

Його Високопреосвященству співслужили архієпископ Сєверодонецький і Старобільський Никодим, архієпископ Ніжинський і Прилуцький Климент, архієпископ Бородянський Варсонофій, єпископ Іов (Смакоуз), єпископ Золотоношський Іоанн, єпископ Баришівський Віктор та численне духовенство.

Після Літургії архієреї та духовенство звершили заупокійну Панахиду на могилі владики Іринея та освятили надгробний хрест.