Відбулося чергове засідання Священного Синоду Української Православної Церкви

Відбулося чергове засідання Священного Синоду Української Православної Церкви25 вересня 2018 року в резиденції Предстоятеля УПЦ на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбулося чергове засідання Священного Синоду Української Православної Церкви, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Засідання очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. Постійними членами Священного Синоду є: митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел, митрополит Сімферопольський і Кримський Лазар, митрополит Хустський і Виноградівський Марк, митрополит Донецький і Маріупольський Іларіон, митрополит Камʼянець-Подільський і Городоцький Феодор, митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, митрополит Луганський і Алчевський Митрофан, секретар Священного Синоду УПЦ, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній; тимчасові члени Синоду: митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем; архієпископ Львівський і Галицький Філарет; архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет.

Під час роботи чергового засідання Священного Синоду УПЦ було розглянуто поточні питання з життя Церкви.

Перед початком Синоду Предстоятель та архієреї УПЦ помолилися за Божественною літургією.

Журнали Синоду.

October 2018