Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну Літургію у Хрестовоздвиженському храмі села Любимівка

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну Літургію у Хрестовоздвиженському храмі села Любимівка21 жовтня 2018 року, у Неділю 21-у після П’ятидесятниці, день пам’яті святих отців VII Вселенського Собору, Керуючий справами Української Православної Церкви, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну Літургію у Хрестовоздвиженському храмі села Любимівка у Вишгородському районі.

Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Першого Вишгородського благочиння протоієрей Димитрій Денисенко, настоятель храму протоієрей Віктор Ремажевський та клірики Бориспільської єпархії.

З нагоди відзначення 160-ї річниці від дня заснування храму настоятель храму отець Віктор, на малому вході, був нагороджений митрою.

Після читання Святого Євангелія владика Антоній звернувся до вірян зі словом проповіді.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир в Україні та про єдність Православної Церкви.

Після відпусту митрополит Антоній привітав настоятеля та вірян храму зі знаменною датою в житті парафії та вручив нагороди благодійникам.