У Димитрівську батьківську суботу митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив заупокійну Божественну літургію у Михайлівському храмі села Красилівка3 листопада 2018 року, у Димитрівську батьківську суботу, Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив заупокійну Божественну літургію у нижньому Свято-Димитрівському приділі Свято-Михайлівськомого храму села Красилівка Броварського району.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар Бориспільської єпархії архімандрит Діонісій (Пилипчук), благочинний Другого Броварського благочиння протоієрей Іоанн Мисів, благочинний Першого Броварського благочиння протоієрей Олександр Левчук, настоятель храму протоієрей Димитрій Ященко та клірики Бориспільської єпархії.

Після читання Святого Євангелія владика Антоній звернувся до вірян зі словом проповіді.

Наприкінці Божественної літургії владика Антоній звершив панахиду.

Після богослужіння Високопреосвященніший владика оглянув будівництво верхнього храму.