Неділя 27-ма після П’ятидесятниці

Неділя 27-ма після П’ятидесятниці2 грудня 2018 року, у Неділю 27-му після П’ятидесятниці, день пам’яті преподобного Варлаама, ігумена Печерського, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію в Хрестовоздвиженському храмі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили намісник Києво-Печерської обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Гурій (Кузьменко), архієпископ Бучанський Пантелеімон, єпископ Білогородський Сильвестр та духовенство монастиря.

Після читання Святого Євангелія Предстоятель звернувся до пастви зі словом проповіді.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир в Україні та про єдність Православної Церкви.

Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив хіротонію у диякона – клірика Конотопської єпархії УПЦ Антонія Ковраша.

Наприкінці богослужіння Предстоятель відслужив молебень у Ближніх печерах перед мощами преподобного Варлаама, ігумена Печерського. Після чого Архіпастир привітав паству з недільним днем та благословив усіх.