Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив чернечий постриг

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив чернечий постриг4 грудня 2018 року, Керуючий справами Української Православної Церкви, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив чернечий постриг над вихованцем КДС Борисом Вербовим, котрий був пострижений з ім'ям Димитрій (на честь святителя Димитрія Ростовського). Постриг відбувся в храмі преподобного Феодосія Печерського на Дальніх печерах Києво-Печерської Лаври.

На чинопослідуванні були присутні: ректор КДАіС єпископ Білогородський Сильвестр, викладачі та студенти академії і семінарії, братія та парафіяни обителі.
Духовним восприємником новопостриженого монаха став архімандрит Амвросій (Вайнагій).

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив чернечий постригМитрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив чернечий постриг