Навечір’я Богоявлення

Навечір’я Богоявлення18 січня 2019 року, у день Навечір’я Богоявлення, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію та чин великого освячення води у Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Бучанський Пантелеімон та духовенство обителі.

Під час Літургії була піднесена сугуба молитва про мир в Україні та про єдність Православної Церкви.

Предстоятель рукоположив у сан ієрея клірика Поліського благочиння диякона Олександра Чумічова.

Після завершення Літургії Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив у храмі чин великого освячення води і окропив усіх присутніх великою агіасмою під спів тропаря свята Богоявлення.

Наприкінці богослужіння Його Блаженство привітав паству з днем Навечір’я Богоявлення та благословив усіх.