Чин прощення у Києво-Печерській Лаврі

Чин прощення у Києво-Печерській Лаврі 10 березня 2019 року, у Неділю сиропусну, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив вечірню та Чин прощення у храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Богослужіння розпочалось з урочистої зустрічі Предстоятеля.

Разом з Його Блаженством молились намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Фастівський Даміан, єпископ Баришевський Віктор, єпископ Білогородський Сильвестр, єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій та духовенство Лаври.

Наприкінці вечірні були прочитані особливі молитви, в яких звучить прохання про благословіння Боже на плідний подвиг під час Великого посту. Після вечірні Предстоятель звернувся до пастви зі словом проповіді.

Потім Архіпастир, схилившись до землі, попросив прощення у своєї пастви. Блаженніший Владика стояв на амвоні, приймаючи прощення, та прощав кожного, хто підходив до нього, доки не підійшли всі: архієреї, духовенство, братія монастиря, студенти Київських духовних шкіл, парафіяни та паломники Києво-Печерської обителі.

Чин прощення у Києво-Печерській Лаврі Чин прощення у Києво-Печерській Лаврі Чин прощення у Києво-Печерській Лаврі Чин прощення у Києво-Печерській Лаврі Чин прощення у Києво-Печерській Лаврі

May 2019