Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у вечірні Світлого Понеділка

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у вечірні Світлого Понеділка29 квітня 2019 року, у Світлий понеділок, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив вечірнє богослужіння в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

За богослужінням також молилися намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієреї Української Православної Церкви, духовенство монастиря, насельниці монастирів Києва, сестри милосердя та численна паства.

Після святкової вечірні, від імені архієреїв, кліра та мирян, Предстоятеля зі святом Світлого Христового Воскресіння привітав намісник обителі митрополит Павел.

Його Блаженство подякував владиці за слова вітання та звернувся до пастви зі словом настанови.

Насамкінець Блаженніший Владика подякував архієреям за їхні пастирські труди та допомогу, і побажав присутнім благодаті Божої для досягнення вічного життя та ще раз привітав усіх зі світлим святом Пасхи Христової.

Після цього Архіпастир благословив кожного та роздав наймолодшим парафіянам Лаври подарунки. У цей час хори Києво-Печерської Лаври виконували великодні піснеспіви для всіх присутніх.

 Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у вечірні Світлого Понеділка