Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у зібранні представників єпархіальних юридичних відділів УПЦ

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у зібранні представників єпархіальних юридичних відділів УПЦ19 червня 2019 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія в Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі відбулося зібрання представників єпархіальних юридичних відділів Української Православної Церкви. Про це повідомляє Синодальний юридичний відділ УПЦ.

З вступним словом до учасників зібрання звернувся Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, який привітав присутніх з пройдешніми святами та побажав, щоб благодать Святого Духа завжди укріпляла в трудах.

Під час зустрічі було обговорено ряд питань що стосуються правового забезпечення діяльності релігійних організацій, останніх змін законодавства України в сфері свободи совісті та віросповідання, незаконних перереєстрацій статутів релігійних громад УПЦ тощо.

Було надано практичні рекомендації щодо проведення фіксації порушень та захисту прав віруючих та установ УПЦ. Завершуючи зібрання юристів єпархіальних управлінь Голова Юридичного відділу УПЦ протоієрей Олександр Бахов подякував присутнім за активну участь та обговорення насущних питань.

 Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у зібранні представників єпархіальних юридичних відділів УПЦМитрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у зібранні представників єпархіальних юридичних відділів УПЦМитрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у зібранні представників єпархіальних юридичних відділів УПЦМитрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у зібранні представників єпархіальних юридичних відділів УПЦМитрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у зібранні представників єпархіальних юридичних відділів УПЦМитрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у зібранні представників єпархіальних юридичних відділів УПЦМитрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у зібранні представників єпархіальних юридичних відділів УПЦ