Різдво Пресвятої Богородиці

Різдво Пресвятої Богородиці21 вересня 2019 року в день свята Різдва Пресвятої Богородиці митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив Божественну літургію в ставропігійному чоловічому монастирі на честь Різдва Богородиці (Глинська пустинь) в Сумській області.

Його високопреосвященству співслужили: митрополит Запорізький і Мелітопольський Лука, намісник монастиря, вікарій Київської митрополії архієпископ Путивльський Антоній та духовенство обителі.

Після євангельського читання владика звернувся до віруючих із архіпастирським словом.

Під час літургії митрополит Антоній звершив дияконську хіротонію.

Напередодні, владика Антоній очолив Всенічне бдіння в Академічному храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці у Києво-Печерській Лаврі.