Неділя 30-та після П’ятидесятниці, перед Богоявленням

Неділя 30-та після П’ятидесятниці, перед Богоявленням12 січня 2020 року, у Неділю 30-ту після П’ятидесятниці, перед Богоявленням, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив літургію в Свято-Георгіївського храмі с. Колодне, Тячівського району, Закарпатської області.

Його Високопреосвященство звершив Божественну літургію у співслужінні кліриків храму. Після прочитання літургії владика звернувся до віруючих з архіпастирським словом.

Неділя 30-та після П’ятидесятниці, перед БогоявленнямНеділя 30-та після П’ятидесятниці, перед БогоявленнямНеділя 30-та після П’ятидесятниці, перед БогоявленнямНеділя 30-та після П’ятидесятниці, перед БогоявленнямНеділя 30-та після П’ятидесятниці, перед БогоявленнямНеділя 30-та після П’ятидесятниці, перед БогоявленнямНеділя 30-та після П’ятидесятниці, перед БогоявленнямНеділя 30-та після П’ятидесятниці, перед Богоявленням