День пам'яті Собору святого пророка і Хрестителя Господнього Іоанна

День пам'яті Собору святого пророка і Хрестителя Господнього Іоанна20 січня, у день пам'яті Собору святого пророка і Хрестителя Господнього Іоанна, в Академічному храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці звершено Божественну Літургію.

Богослужіння очолив керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, у співслужінні духовенства храму та студентів в священному сані.

Під час богослужіння була піднесена сугуба молитва за мир в Україні та єдність Святої Церкви.

На Літургії у вівтарі молились єпископ Переяславль- Хмельницький Діонісій та єпископ Згурівський Амвросій, вікарій Бориспільської єпархії, проректор КДА з виховної роботи.

Наприкінці богослужіння перед іконою свята відбувся чин славління, після якого  була звершена панихида за спочилим батьком митрополита Бориспільського і Броварського Антонія новопреставленим Іоаном.