День пам’яті апостола і євангеліста Іоанна Богослова

День пам’яті апостола і євангеліста Іоанна БогословаУ день пам’яті апостола і євангеліста Іоанна Богослова, 21 травня 2020 року, Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив Божественну літургію в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері.

Високопреосвященнішому владиці співслужили: ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр, проректор з виховної роботи єпископ Згурівський Амвросій, а також викладачі та студенти Київських духовних шкіл у священному сані.

За богослужінням були піднесені особливі прохання за мир в Україні, позбавлення від коронавірусної хвороби та за здоров’я лікарів.

На заупокійній єктенії були виголошені прохання за спочилих, які померли від COVID-19.

Після богослужіння відбувся чин славлення перед іконою апостола і євангеліста Іоанна Богослова.

Напередодні свята митрополит Антоній у співслужінні єпископа Білогородського Сильвестра, єпископа Згурівського Амвросія очолив Всенічне бдіння в храмі на честь Різдва Богородиці в Києво-Печерській Лаврі.