Троїцька батьківська субота

Троїцька батьківська субота6 червня 2020 року, в Троїцьку батьківську суботу, керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив заупокійну Божественну Літургію та панахиду за всіма спочилими православними християнами в Свято-Покровському кафедральному соборі м. Бориспіль.

Архієрею співслужили настоятель протоієрей Олександр Бондар та клірики собору.

Напередодні Троїцької батьківської суботи, 5 червня 2020 року, керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив заупокійний Парастас за усіх від віку спочилих християн в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері.

Високопреосвященнішому владиці співслужили клірики Академічного храму. За богослужінням молився проректор з виховної роботи єпископ Згурівський Амвросій.

Богослужбові піснеспіви виконував акдаемічний хор під управлінням архімандрита Леонтія (Тупкало).