Неділя перед Богоявленням

Неділя перед Богоявленням17 січня 2021 року, в Неділю перед Богоявленням, Керуючий справами УПЦ, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію в Свято-Вознесенському жіночому монастирі в с. Чумалево Закарпатської області.

Його Високопреосвященству співслужило духовенство монастиря.

Під час богослужіння митрополит Антоній возніс молитву про мир в Україні.

Напередодні, в цьому ж монастирі звершив Всенічне богослужіння, за яким молився митрополит Хустський і Виноградівський Марк.