Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив богослужіння з нагоди Дня народження та архієрейської хіротонії єпископа Баришівського Віктора

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив богослужіння з нагоди Дня народження та архієрейської хіротонії єпископа Баришівського Віктора5 червня 2021 року в столичному Свято-Ольгинському соборі було звершено святкову Божественну літургію з нагоди Дня народження та Дня архієрейської хіротонії єпископа Баришівського Віктора, вікарія Київської Митрополії.

Богослужіння з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія очолив Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

Його Високопреосвященству співслужили: архієпископ Вознесенський і Первомайський Олексій, архієпископ Васильківський Миколай, настоятель собору єпископ Баришівський Віктор, секретар Київської єпархії єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій, почесний настоятель протоієрей Всеволод Рибчинський, благочинні Києва та Київської єпархії, клірики собору та гості у священному сані.

На сугубій ектенії були виголошені прохання про припинення епідемії коронавіруса та здоров'я лікарів і одужання хворих.

Після відпусту митрополит Антоній поздоровив єпископа Віктора з Днем народження та Днем архієрейської хіротонії. «Ми сьогодні соборно піднесли молитви, дякуючи Богові, що Він дав життя Вам, владика, для високого служіння в Церкві Христовій. Господь возвів Вас на вищу ступінь ієрархічного служіння. В такий непростий час Господь поклав на Вас високу відповідальність представляти Українську Православну Церкву у міжнародних організаціях, доносити світовій громадськості відомості про релігійне життя в Україні, свідчити світу про те, як український народ любить свого Творця і Церкву Христову», - зазначив владика Антоній.

На завершення, Керуючий справами УПЦ передав благословення і вітання від Предстоятеля Української Православної Церкви.