Неділя 3-тя після П’ятидесятниці

Неділя 3-тя після П’ятидесятниці11 липня 2021 року, у Неділю 3-тю після П’ятидесятниці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію в Успенському соборі Успенської Києво-Печерської лаври, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Предстоятелю співслужили намісник Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Вознесенський і Первомайський Олексій, єпископ Баришівський Віктор, єпископ Білогородський Сильвестр, єпископ Бородянський Марк, духовенство монастиря та гості обителі у священному сані.

Після читання Святого Євангелія Блаженніший владика звернувся до пастви зі словом проповіді. Архіпастир пояснив вірянам євангельський уривок про необхідність турбуватись передусім про Царство Небесне, а не про тимчасові речі. Також Предстоятель розповів історію появи ікони Божої Матері «Троєручиця», пам’ять якої Церква святкує сьогодні.

За богослужінням особливо помолились про припинення епідемії коронавірусу, про лікарів та хворих.

За Літургією Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив дияконську хіротонію над Михаїлом Сабувом, кліриком храму на честь преподобного Серафима Саровського у Пущі-Водиці.

Після відпусту Предстоятель прикликав на паству Боже благословення та привітав усіх зі святом.

March 2024