Преображення Господнє

Преображення Господнє19 серпня 2021 року, у день Преображення Господнього, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній  очолив Божественну літургію в Спасо-Преображенському храмі Солом’янського благочиння столиці.

Його Високопреосвященству співслужили: вікарії Київської Митрополії архієпископ Васильківський Миколай та єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій, а також благочинний Солом’янського благочиння протоієрей Ярослав Шовкеник, настоятель храму протоієрей Сергій Дегтярьов, клірики та гості у священному сані.

Після читання Святого Євангелія митрополит Антоній звернувся до присутніх з архіпастирським словом.

На сугубій ектенії були виголошені прохання про припинення епідемії коронавіруса, а також про здоров’я лікарів і одужання хворих.

На завершення богослужіння Його Високопреосвященство освятив плоди згідно з уставом Церкви. Владика Антоній поздоровив настоятеля і парафіян з престольним святом та передав благословення Предстоятеля Української Православної Церкви.

 Преображення ГосподнєПреображення ГосподнєПреображення ГосподнєПреображення ГосподнєПреображення ГосподнєПреображення ГосподнєПреображення ГосподнєПреображення ГосподнєПреображення ГосподнєПреображення ГосподнєПреображення ГосподнєПреображення ГосподнєПреображення ГосподнєПреображення ГосподнєПреображення ГосподнєПреображення ГосподнєПреображення ГосподнєПреображення ГосподнєПреображення ГосподнєПреображення ГосподнєПреображення ГосподнєПреображення ГосподнєПреображення ГосподнєПреображення ГосподнєПреображення ГосподнєПреображення ГосподнєПреображення ГосподнєПреображення ГосподнєПреображення ГосподнєПреображення ГосподнєПреображення ГосподнєПреображення ГосподнєПреображення ГосподнєПреображення Господнє