Митрополит Антоній зустрівся зі студентами Київських духовних шкіл

Митрополит Антоній зустрівся зі студентами Київських духовних шкіл26 жовтня 2021 року Керуючий справами УПЦ, заслужений професор Київської духовної академії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі провів пастирську зустріч зі студентами і вихованцями Київських духовних шкіл. Під час зустрічі владика презентував видання Київських духовних шкіл «Українська Православна Церква: віхи історії» та розповів про сучасний стан Православ’я. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу КДАіС.

Його Високопреосвященство розповів про роботу над виданням, його актуальність та важливість.

Після цього владика Антоній розповів про сучасний стан церковного життя як у світовому Православ’ї, так і в Українській Православній Церкві. Окрім того, владика митрополит закликав студентів різносторонньо духовно, розумово та фізично розвиватись, берегти чистоту Православної віри та церковних канонів.

Також Його Високопреосвященство торкнувся низки актуальних питань, після чого відповів на питання студентів.

Усі присутні отримали у подарунок книгу «Українська Православна Церква: віхи історії» та працю митрополита Кіккського і Тиллірійського Никифора «Современный украинский вопрос и его разрешение согласно божественным и священным канонам».

 Митрополит Антоній зустрівся зі студентами Київських духовних шкілМитрополит Антоній зустрівся зі студентами Київських духовних шкілМитрополит Антоній зустрівся зі студентами Київських духовних шкілМитрополит Антоній зустрівся зі студентами Київських духовних шкіл