Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній зустрівся з послом Сербії в Україні

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній зустрівся з послом Сербії в Україні25 листопада 2021 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всiєї України Онуфрія, Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Сербія в Україні паном А. Йовановичем.

Сербського посла супроводжували перший радник Посольства Л. Чоліч та перекладач М. Л. Онуфрійчук. Також в зустрічі взяв участь заступник Голови Віділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ протоієрей Миколай Данилевич.

Під час зустрічі були обговорені питання розвитку взаємин між православними народами України та Сербії в церковній, суспільній та культурній сферах.

 Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній зустрівся з послом Сербії в УкраїніМитрополит Бориспільський і Броварський Антоній зустрівся з послом Сербії в УкраїніМитрополит Бориспільський і Броварський Антоній зустрівся з послом Сербії в УкраїніМитрополит Бориспільський і Броварський Антоній зустрівся з послом Сербії в УкраїніМитрополит Бориспільський і Броварський Антоній зустрівся з послом Сербії в УкраїніМитрополит Бориспільський і Броварський Антоній зустрівся з послом Сербії в Україні