Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у святкуванні престольного свята монастиря в м. Бітола (Північна Македонія)26 листопада 2021 року, в день пам’яті свт. Іоанна Златоуста, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Керуючий справами УПЦ, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у святкуванні престольного свята монастиря на честь святителя Іоанна Златоуста м. Бітола (Північна Македонія).

На завершення богослужіння Його Високопреосвященство привітав архієпископа Охридського і митрополита Скопійського Іоанна з днем тезоіменитства та побажав йому всесильної допомоги Божої, а також многих і благих літ служіння Церкві Христовій.

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у святкуванні престольного свята монастиря в м. Бітола (Північна Македонія)Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у святкуванні престольного свята монастиря в м. Бітола (Північна Македонія)Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у святкуванні престольного свята монастиря в м. Бітола (Північна Македонія)Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у святкуванні престольного свята монастиря в м. Бітола (Північна Македонія)Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у святкуванні престольного свята монастиря в м. Бітола (Північна Македонія)Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у святкуванні престольного свята монастиря в м. Бітола (Північна Македонія)Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у святкуванні престольного свята монастиря в м. Бітола (Північна Македонія)Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у святкуванні престольного свята монастиря в м. Бітола (Північна Македонія)Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у святкуванні престольного свята монастиря в м. Бітола (Північна Македонія)Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у святкуванні престольного свята монастиря в м. Бітола (Північна Македонія)Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у святкуванні престольного свята монастиря в м. Бітола (Північна Македонія)Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у святкуванні престольного свята монастиря в м. Бітола (Північна Македонія)Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у святкуванні престольного свята монастиря в м. Бітола (Північна Македонія)Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у святкуванні престольного свята монастиря в м. Бітола (Північна Македонія)Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у святкуванні престольного свята монастиря в м. Бітола (Північна Македонія)Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у святкуванні престольного свята монастиря в м. Бітола (Північна Македонія)Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у святкуванні престольного свята монастиря в м. Бітола (Північна Македонія)Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у святкуванні престольного свята монастиря в м. Бітола (Північна Македонія)Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у святкуванні престольного свята монастиря в м. Бітола (Північна Македонія)Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у святкуванні престольного свята монастиря в м. Бітола (Північна Македонія)Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у святкуванні престольного свята монастиря в м. Бітола (Північна Македонія)Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у святкуванні престольного свята монастиря в м. Бітола (Північна Македонія)Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у святкуванні престольного свята монастиря в м. Бітола (Північна Македонія)Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у святкуванні престольного свята монастиря в м. Бітола (Північна Македонія)Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у святкуванні престольного свята монастиря в м. Бітола (Північна Македонія)Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у святкуванні престольного свята монастиря в м. Бітола (Північна Македонія)Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у святкуванні престольного свята монастиря в м. Бітола (Північна Македонія)

January 2022