Cвято Введення у храм Пресвятої Богородиці

Cвято Введення у храм Пресвятої Богородиці4 грудня 2021 року, у свято Введення у храм Пресвятої Богородиці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію у Свято-Богоявленському жіночому монастирі у м. Кременець.

Предстоятелю співслужили голова Церковного суду УПЦ митрополит Кам’янець-Подільський і Городоцький Феодор, голова Комісії у справах монастирів УПЦ митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, голова Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ митрополит Чернівецький і Буковинський Мелетій, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій, архієреї Української Православної Церкви, духовенство Тернопільської єпархії та гості у священному сані.

За Літургією молилась настоятелька Кременецького монастиря ігуменя Димитрія зі сестрами обителі.

За богослужінням піднесли сугубі молитви про припинення епідемії, про лікарів та одужання хворих.

Після Літургії звершили чин славлення Богородиці перед іконою свята.

Блаженніший владика привітав митрополита Сергія з ювілеєм – 70-річчям з дня народження.

March 2024