Неділя 24-та після П’ятидесятниці

Неділя 24-та після П’ятидесятниці5 грудня 2021 року, у Неділю 24-ту після П’ятидесятниці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію у храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Печерських Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Предстоятелю співслужили намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Бучанський Пантелеімон, єпископ Ірпінський Лавр, єпископ Бородянський Марк та духовенство обителі.

У слові проповіді після читання святого Євангелія Блаженніший владика пояснив вірянам притчу про нерозумного багатія.

За богослужінням піднесли до Бога особливі прохання про припинення епідемії коронавірусу, про одужання хворих та лікарів.

Наприкінці Літургії священнослужителі на чолі з Предстоятелем звершили чин славлення перед іконою свята Введення у храм Пресвятої Богородиці.

Виголосивши відпуст, Блаженніший владика привітав паству з неділею та післясвятом Введення, побажав необхідного для земного життя і вічного спасіння та благословив усіх.

 Неділя 24-та після П’ятидесятниціНеділя 24-та після П’ятидесятниціНеділя 24-та після П’ятидесятниціНеділя 24-та після П’ятидесятниціНеділя 24-та після П’ятидесятниціНеділя 24-та після П’ятидесятниціНеділя 24-та після П’ятидесятниціНеділя 24-та після П’ятидесятниціНеділя 24-та після П’ятидесятниціНеділя 24-та після П’ятидесятниціНеділя 24-та після П’ятидесятниціНеділя 24-та після П’ятидесятниціНеділя 24-та після П’ятидесятниціНеділя 24-та після П’ятидесятниціНеділя 24-та після П’ятидесятниціНеділя 24-та після П’ятидесятниціНеділя 24-та після П’ятидесятниціНеділя 24-та після П’ятидесятниціНеділя 24-та після П’ятидесятниціНеділя 24-та після П’ятидесятниці