Неділя після Різдва Христового

Неділя після Різдва Христового9 січня 2022 року, у Неділю 29-ту після П’ятидесятниці, після Різдва Христового, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію у Свято-Пантелеймонівському жіночому монастирі м. Києва (Феофанія).

Предстоятелю співслужили керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Яготинський Серафим, архієпископ Фастівський Даміан, єпископ Ірпінський Лавр, єпископ Бородянський Марк, єпископ Бишівський Кирил та духовенство обителі.

За богослужінням молилась настоятелька монастиря ігуменя Єлисавета (Андреєва) із сестрами, паломники та парафіяни обителі.

За Божественною літургією піднесли сугубі молитви про припинення епідемії, про лікарів та одужання хворих.

Блаженніший владика звершив священницьку хіротонію диякона Олександра Скрипка, клірика храму на честь 40 мучеників Севастійських у Святошинському районі Києва.

Наприкінці Літургії священнослужителі на чолі з Предстоятелем звершили чин славлення Різдва Христового. Архіпастир прочитав молитву преподобному Воніфатію Київському.

Після відпусту Блаженніший владика привітав архідиякона Сергія Косовського з 40-ю річницею хіротонії та вручив йому орден святителя Миколая Чудотворця. Отець Сергій подякував Предстоятелю за відзнаку.

Потім архіпастир привітав усіх зі святом та благословив паству.