Свято Стрітення Господа нашого Іісуса Христа

Свято Стрітення Господа нашого Іісуса Христа15 лютого 2022 року, у день свята Стрітення Господа нашого Іісуса Христа, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію у столичному Хрестовоздвиженському храмі.

Перед святковою Літургією священнослужителі звершили чин освячення свічок.

Предстоятелю співслужили керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Івано-Франківський і Коломийський Серафим, митрополит Горлівський і Слов’янський Митрофан, єпископ Баришівський Віктор, єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій, єпископ Ірпінський Лавр, єпископ Бородянський Марк, духовенство храму та гості у священному сані.

Після читання святого Євангелія Блаженніший владика звернувся до пастви зі словом проповіді.

На сугубій єктенії піднесли особливі прохання про одужання дітей, хворих на рак, а також про припинення епідемії коронавірусу. Блаженніший Митрополит Онуфрій виголосив молитву за хворих дітей. Такі молитовні прохання сьогодні, у Міжнародний день онкохворої дитини, лунали у всіх храмах та монастирях Української Православної Церкви.

Також за богослужінням помолились за упокій душ загиблих та померлих воїнів-інтернаціоналістів.

Предстоятель звершив дияконську хіротонію студента 3 класу заочного сектору Київської духовної семінарії Андрія Патика. Він служитиме у Хрестовоздвиженському храмі у Крюковщині.

Наприкінці богослужіння священнослужителі звершили чин славлення перед іконою свята.

Після відпусту Блаженніший владика привітав вірян зі Стрітенням Господнім та відзначив благодійників храму церковними нагородами.

Настоятель Хрестовоздвиженського храму протоієрей Валерій Кравець подякував архіпастирю за візит.

March 2024