Торжество Православ’я

Торжество Православ’я13 березня 2022 року, у Неділю першу Великого посту, Торжество Православ’я, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив чин Торжества Православ’я та Божественною літургією у храмі на честь преподобного Агапіта Печерського Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Перед початком богослужіння архіпастирі з духовенством звершили чин Торжества Православ’я.

Після читання Святого Євангелія Блаженніший владика звернувся до численної пастви зі словом проповіді.

За Літургією були піднесені сугубі прохання та колінопреклонна молитва за якнайшвидше настання миру в Україні. Також були виголошені заупокійні прохання за полеглими захисниками України і мирними жителями, які загинули внаслідок війни в Україні.

Наприкінці богослужіння Блаженніший владика закликав на усіх Боже благословення.