Благовіщення пресвятої Богородиці.

style="box-sizing: border-box; padding: 0px; margin: 0px; outline: none; color: #313131; font-family: 'Open Sans', sans-serif; font-size: 14px; text-align: justify;">
У день Благовіщення Предстоятель очолив святкове богослужіння у Києво-Печерській Лаврі.
У храмі на честь преподобного Агапіта Печерського Предстоятелю співслужили намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Бучанський Пантелеімон, єпископ Білогородський Сильвестр, єпископ Ірпінський Лавр, єпископ Бородянський Марк та духовенство обителі.
У слові проповіді після читання святого Євангелія Блаженніший владика розповів пастві про подію Благовіщення і її значення для нашого спасіння.
На сугубій єктенії піднесли прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.
В особливій молитві, яка підноситься зараз у храмах УПЦ, Предстоятель попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь напоумив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.
Після відпусту Блаженніший Митрополит Онуфрій привітав зі святом Благовіщення Пресвятої Богородиці, прикликав на паству благословіння Боже і побажав, щоб Господь дав мир у наші серця і усій Українській землі.
 
Благовіщення пресвятої Богородиці.