Нагородження духовенства Бориспільської єпархії

Нагородження духовенства Бориспільської єпархії19 квітня, у Великий Вівторок, Божественну літургію Передосвячених Дарів, в Свято-Покровському кафедральному соборі міста Бориспіль звершив митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

Його Високопреосвященству співслужили: настоятель собору протоієрей Олександр, благочинні єпархії та клірики Собору.

Після малого входу на Літургії відбулось нагородженння кліриків єпархії.
За Літургією були піднесені особливі прохання за мир в Україні,та перемогу українського війська над російськими загарбниками.

По закінченні, владика звернувся до всіх віруючих з архіпастирським словом, привітав всіх нагороджених з богослужбовими нагородами і закликав на всіх Боже благословіння!

March 2024