Вхід Господній до Єрусалиму

Вхід Господній до Єрусалиму7 квітня 2022 року, у Неділю цвітоносну, свято Входу Господнього до Єрусалима, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну лiтургiю у храмі на честь преподобного Агапіта Печерського Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

 

Предстоятелю співслужили намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Черкаський і Канівський Феодосій, архієпископ Бучанський Пантелеімон, єпископ Гостомельський Тихон, єпископ Бородянський Марк, єпископ Корсунь-Шевченківський Антоній та духовенство обителі.

Після читання святого Євангелія Блаженніший владика звернувся до пастви зі словом проповіді. Архіпастир розповів вірянам про вхід Господа до Єрусалиму.

На сугубій єктенії піднесли прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним. В особливій молитві, яка підноситься зараз у храмах УПЦ, Предстоятель попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь напоумив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив дияконську хіротонію студента ІІ курсу Київської духовної академії Василя Яворського.

Вхід Господній до ЄрусалимуВхід Господній до ЄрусалимуВхід Господній до ЄрусалимуВхід Господній до Єрусалиму