Божественна літургія перед початком зібрання єпископів УПЦ.

Божественна літургія перед початком зібрання єпископів УПЦ.27 травня 2022 року, у п’ятницю 5-ї седмиці після Пасхи, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію перед початком зібрання єпископів, священиків, монахів та мирян Української Православної Церкви, яке було ініційоване Священним Синодом УПЦ 12 травня 2022 року.

 

Богослужіння відбулось у храмі на честь Всіх Святих Свято-Пантелеімонівського жіночого монастиря у Феофанії.

Його Блаженству співслужили члени Священного Синоду УПЦ: митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел, митрополит Камʼянець-Подільський і Городоцький Феодор, митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, митрополит Чернівецький і Буковинський Мелетій, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, митрополит Черкаський і Канівський Феодосій.

За Літургією піднесли особливі прохання про позбавлення від ворога, про встановлення миру, про вимушених біженців і людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Після богослужіння розпочнеться зібрання єпископів, священиків, монахів та мирян УПЦ, на якому соборно будуть обговорюватися проблеми церковного життя, що виникли внаслідок війни.

ФОТО: