Вознесіння Господнє.

Вознесіння Господнє.2 червня 2022 року, у день свята Вознесіння Господнього, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію у Свято-Вознесенському храмі в районі Деміївка м. Києва.

 

Предстоятелю співслужили керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Васильківський Миколай, єпископ Білогородський Сильвестр, духовенство храму та гості у священному сані.

Після читання Святого Євангелія Блаженніший владика звернувся до пастви зі словом проповіді.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. Предстоятель попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь напоумив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив дияконську хіротонію студента 3 класу Київської духовної семінарії Олександра Гуцуляка.

Наприкінці богослужіння звершили чин славлення перед іконою Вознесіння Господнього.

Після відпусту Предстоятель відзначив церковними нагородами волонтерів благодійної організації «Парасолька», що діє при храмі, та подарував ікону Божої Матері. Члени «Парасольки» активно допомагають постраждалим від війни, організація збирала та доставляла гуманітарну допомогу у Чернігів і Харків, годувала нужденних у Києві.

Насамкінець вітальне слово виголосив настоятель храму протоієрей Павел Кирилов.

ФОТО: