День Святого Духа. Випуск КДАіС.

День Святого Духа. Випуск КДАіС.13 червня 2022 року, у Понеділок Святого Духа, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію та урочистості з нагоди випуску у Київській духовній академії і семінарії.


Святкове богослужіння та вручення дипломів відбулось в академічному храмі КДАіС на честь Різдва Пресвятої Богородиці у Києво-Печерській Лаврі.

 

Предстоятелю співслужили керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, єпископ Баришівський Віктор, ректор Київської духовної академії єпископ Білогородський Сильвестр, проректор з виховної роботи КДАіС єпископ Згурівський Амвросій, єпископ Ірпінський Лавр, єпископ Бородянський Марк, викладачі, співробітники та випускники духовних шкіл.

На малому вході Блаженніший Митрополит Онуфрій за традицією відзначив богослужбовими нагородами випускників академії і семінарії у священному сані.


Проповідь після запричасного вірша виголосив викладач КДАіС ієромонах Нестор (Чайка).


Після Літургії в храмі відбулось урочисте вручення дипломів випускникам.


Ректор Київських духовних шкіл звернувся з вступним словом. Від імені викладачів та студентів КДАіС владика Сильвестр подякував Предстоятелю за молитви, опіку та пам’ять про духовну школу.


Блаженніший владика дав настанови випускникам, подякував їхнім рідним та привітав усіх зі святом.


Потім традиційні вітальні слова виголосили представники випускників: ієродиякон Анатолій (Чирченко) – від аспірантури, ієродиякон Іоасаф (Міронов) – від магістратури та Василь Думитрович – від семінарії.


Предстоятель вручив дипломи та пам’ятні подарунки новим кандидатам богослов’я, магістрам та бакалаврам. Насамкінець зробили спільне фото біля Академічного храму.

ФОТО: