День пам’яті преподобного Серафима Саровського

1 серпня 2022 року, у день пам’яті преподобного Серафима Саровського та преподобного Паісія Печерського, в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері була звершена Божественна літургія, яку очолив Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

Архіпастирю співслужили члени адміністрації, викладачі та студенти Київських духовних шкіл у священному сані.

За богослужінням також молились викладачі, студенти, вихованці та абітурієнти КДАіС, парафіяни храму, паломники Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, а також віряни, які знайшли прихисток в Київських духовних школах.

Богослужбові піснеспіви виконував академічний хор під управлінням регента архімандрита Леонтія (Тупкало).

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним. Також були виголошені особливі прохання за зцілення усіх поранених українських військовослужбовців.

За богослужінням були виголошені прохання за упокій усіх невинно вбитих православних християн під час війни та усіх полеглих українських військовослужбовців.

Наприкінці Літургії біля ікони свята був звершений чин славління, після чого владика Антоній привітав присутніх зі святом і закликав на усіх Боже благословення.

ФОТО: