55-ліття митрополита Антонія

55-ліття митрополита АнтоніяУ четвер, 25 серпня 2022 року, у день свого 55-ліття,  Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив Божественну літургію в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері.

 

Владиці митрополиту співслужили: митрополит Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф, архієпископ Баришівський Віктор, ректор Київської духовної академії і семінарії архієпископ Білогородський Сильвестр, архієпископ Рівненський і Острозький Пимен, єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій та єпископ Згурівський Амвросій. 

Архіпастирям співслужили викладачі, співробітники та студенти Київських духовних шкіл у священному сані.

За богослужінням також молився голова Учбового комітету при Священному Синоді УПЦ митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент, викладачі, студенти і вихованці КДАіС, парафіяни храму, паломники Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, а також віряни, які знайшли прихисток в Київських духовних школах.

За Літургією помолились про мир на українській землі.

Наприкінці богослужіння було виголошено многоліття Його Високопреосвященству, після чого митрополит Іоасаф від імені архіпастирів та духовенства привітав владику Антонія з ювілеєм.

ФОТО: