Річні збори духовенства Бориспільської єпархії.

Річні збори духовенства Бориспільської єпархії.26 грудня 2022 року, у Актовій залі Києво-Печерської Лаври, керуючий справами Української Православної Церкви, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній провів чергові збори духовенства Бориспільської єпархії.

 

На зборах були присутні секретар єпархії епископ Переяслав-Хмельницький Діонісій, вікарій Бориспільської єпархії єпископ Згірівський Амвросій, благочинні,  керівники єпархіальних відділів, клірики єпархії і представники від мирян.

Збори почалися з заупокійної молитви за спочилими протягом 2022 року кліриками єпархії.

Його Високопреосвященство зачитав річний звіт про життя єпархії у 2022 році.

Згідно порядку денного і чинного статуту Української Православної Церкви Єпархіальні збори переобрали склад Єпархіальної ради.

Після основної частини зборів владика Антоній відповів на запитання учасників зборів.

Наприкінці заходу владика митрополит вручив церковні нагороди клірикам єпархії, які в 2022 році відзначали ювілеї від дня народження та хіротонії.

На завершення засідання митрополит Антоній подякував священнослужителям за пастирський труд, побажав здоров'я, мужності в несінні нелегкого хреста.

Після зборів від імені духовенства духівник єпархії протоієрей Сергій Пилипчук подякував митрополиту Антонію та поздоровив владику з наступаючим Різдвом Христовим та Новим Роком, подарувавши букет квітів.

ФОТО