День пам’яті священномученика Ігнатія Богоносця

День пам’яті  священномученика Ігнатія БогоносцяУ день пам’яті праведного Іоанна Кронштадтського, священномученика Ігнатія Богоносця та святителя Антонія, архієпископа Воронезького і Задонського (Собор святих Київської духовної академії), 2 січня 2023 року, Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері.

 

Високопреосвященнішому владиці співслужили члени адміністрації, викладачі та студенти Київських духовних шкіл у священному сані.

Богослужбові піснеспіви виконував хор під управлінням регента архімандрита Леонтія (Тупкало). За богослужінням також молились викладачі, студенти і вихованці КДАіС, парафіяни храму, паломники Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, а також віряни, які знайшли прихисток в Київських духовних школах.

За Літургією були піднесені молитви про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Після закінчення Літургії був звершений чин славління, після якого митрополит Антоній звернувся до присутніх зі словами архіпастирських настанов, привітав зі святом та закликав на усіх Боже благословення.

ФОТО